"Ibišević"

BUNDES: Švabe preokrenule u Frankfurtu i prekinule crni niz (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.03.13. | 19:34

Ajntraht dobro započeo, ali loše završio meč sa Štutgartom

IbiševićŠtutgart je na teškom gostovanju u 26. kolu Bundeslige preokrenuo rezultat i savladao favorita na papiru Ajntraht u Frankfurtu sa 2:1. Četvrtoplasirani tim na tabeli dobro je otvorio utakmicu golom u 17. minutu preko Stefana Ajgnera, ali u nastavku igre Švabe su preuzele konce igre u svojim rukama i preko Vedada Ibiševića stigle do izjednačenja u 49. minutu. Gosti do potpunog preokreta stižu u 71. minutu, kada je Maksim asistirao Nidermajera za velika tri boda i prekid crne serije od četiri poraza u svim takmičenjima.

U poslednjoj utakmici 26. kola Borusija Menhengladbah je na svom terenu savladala Hanover sa 1:0, a jedini strelac na meču bio je Luk de Jong u 36. minutu. Menhengladbah je tako stigao na deobu šestog mesta sa Majncom i Hamburgerom, dok je Hanover deseti.