""

Ćao Verona! Pola sata Dorije kao furije kada je najpotrebnije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 05.03.16. | 20:00

U direktnom okršaju davljenika, tim sa Bentegodija je praktično zapečatio nade o opstanku u Seriji A

Sampdorija je proradila kada je bilo najpotrebnije i kada je prvoligaški status došao pod veliku sumnju. Bivši šampion Italije je posle pobede nad Frozinoneom u prošlom kolu, danas savladao još jednog direktnog rivala u borbi za opstanak. Dorija je na Bentegodiju pregazila fenjeraša Veronu sa 3:0 i praktično joj ubila svaku nadu o opstanku.

Verona je u slučaju pobede mogla da priđe Sampdoriji na sedam bodova, ali sada kasni za njom čak deset. Veronezi polako mogu da pakuju kofere i spremaju se za Seriju B. Gostima iz Đenove je bilo dosta furioznih pola sata igre u prvom poluvremenu kada su postigli sva tri gola.

Sorijano je u šestom minutu pretvorio otpadak u gol pošto je golman Golini zaustavio Kvaljarelu. Pet minuta kasnije, Golini je opet bio bolji od Kvaljarele u situaciji jedan na jedan, ali njegova odbrana ga opet nije ispratila. Ovoga puta je Kasano spakovao otpadak u mrežu. Sve je bilo gotovo u 30. minutu kada je Hristodulopulos sjajnim volejom na asistenciju De Silvestrija pogodio mrežu kluba iz kojeg je letos pršao u Sampdoriju.