"Paje"

Čekićem po Blekburnu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.02.16. | 16:52

Vest Hem je u četvrtfinalu FA kupa - 5:1

PajeDimitri Paje je dirigovao, momci u bordo-plavim dresovima su macolama otišli i izubijali Blekburn na gostovanju - i tako se Vest Hem plasirao u četvrtfinale FA kupa s 5:1.

Ipak, nije sve delovalo tako bajno po goste koje predvodi Slaven Bilić. Ben Maršal je lepim udarcem s šesnaesterca levom nogom poslao loptu u mrežu Vest Hema u 20. minutu. Ipak, odgovor je došao brzo, u 26. minutu preko Viktora Mozesa, a potom je i Dimitri Paje pokazao da je neverovatno dobar fudbaler i golom iz slobodnog udarca doneo prednost Čekićarima.

Ovom golčinom, kao i pogotkom na kraju meča je samo dodatno privukao pažnju mnogih klubova na sebe, pa na leto valja očekivati da ode u neki jači i bogatiji klub. U skoro svakom golu Vest Hema učestvuje i Paje. Ima ga svuda, jako je opasan po protivničke odbrane.

Pored njega, istakao se i Emanuel Emenike sa dva gola, pogodio je i stativu na kraju duela, a pored čak šest pogodaka na meču viđena su i dva crvena kartona. Domaći su ostali bez Krisa Tejlora u 55. minutu, dok mu se "revanširao" Čeiku Kujate devet minuta kasnije.

Kada se podvuče crta, Vest Hem je ispoštovao ulogu favorita i igraće potpuno zasluženo u četvrtfinalu FA kupa.