""
""

Cvajta: Kotbus nastavio gde je stao prošle godine, doživeo i deveti poraz u nizu

Vreme čitanja: 1min | pet. 07.02.14. | 20:43

FSV Frankfurt slavio na gostovanju Bohumu...

Fudbalerima Kotbusa zimska pauza očigledno ništa nije značila i ovaj klub krupnim koracima hita ka trećoj ligi! Poslednjeplasirani tim Cvajte doživeo je i deveti vezani poraz u prvom kolu nastavka prvenstva, pa će sada konkurenti u borbi za opstanak imati priliku da mu još više pobegnu.

Sandhauzen je slavio pogotkom veterana Ranisava Jovanovića, napadača srpskog porekla, koji je mrežu domaćina zatresao četiri minuta pre kraja utakmice. Prethodno, u 68. minutu Kotbus je ostao s desetoricom na terenu, pošto je isključen Borner.

Zanimljivo, ovo je već 12. utakmica zaredom na kojoj fenjeraš postiže jedan ili nijedan gol, što dovoljno govori o tome u kakvoj se formi nalazi ekipa, a pre svih napadači.

U preostala dva večerašnja susreta FSV Frankfurt je iznenadio Bohum i slavio na gostovanju sa 2:1, dok su Alen i Aue odigrali nerešeno - 2:2.