"Dmitrović"

Debitant Dmitrović: Želim s pobedom da odem na reprezentativno okupljanje

Vreme čitanja: 1min | pon. 28.09.15. | 13:04

Golman Alkorkona spreman za nove izazove

DmitrovićAlkorkon našeg Marka Dmitrovića, koji je novi član seniorske reprezentacije Srbije, u šestom kolu španske Segunde odigrao je nerešeno sa Numansijom (1:1). Dmitrović, koji jedva čeka sledeći ponedeljak i okupljanje Orlova, za Mozzart Sport komentariše poslednju prvenstvenu utakmicu.
Bio je to dobar meč, izjednačen u prvom poluvremenu”, kaže Dmitrović i dodaje. “Numansija je povela, ali smo se brzo vratili u igru. U drugom poluvremenu bili smo bolji rival, nismo realizovali nekoliko prilika i ostaje da žalimo za ostatkom bodova. Ipak, moramo biti zadovoljni jer smo u vrhu tabele, peti smo, a tek je početak lige”.

Vaš sledeći rival je takođe visoko plasiran, ali ima samo bod više od Alkorkona.
Gostujemo Himnastiku, pa nas očekuje težak zadatak, ali ukoliko budemo igrali na dosadašnjem nivou, očekujem pozitivan rezultat. Maksimalno sam fokusiran na tu utakmicu jer želim da sa trijumfom odem na reprezentativno okupljanje”, zaključio je Dmitrović koji je već dobio poziv selektora Radovana Ćurčića.

Piše: Đurđe Mečanin