"Demba Ba"

Demba Ba postigao bizaran gol: Bešiktaš diše za vrat Fenerbahčeu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 01.02.15. | 17:02

Senegalac sedam od deset golova postigao u drugom poluvremenu

Demba BaBešiktaš se drugom vezanom pobedom, ovoga puta protiv Mersina sa 2:1, definitivno vratio na pravi kolosek i ne dozvoljava Fenerbahčeu da se odlepi. Četa Slavena Bilića sada kaska samo jedan bod za liderom turske Superlige i čeka njegov prvi naredni kiks.

Klub iz Istanbula dobro je otvorio meč, poveo preko Šahana u 30, ali je Kaloglu u 61. izjednačio i najavio neizvesnu završnicu. Međutim, od toga nije bilo ništa pošto je Demba Ba samo četiri minuta kasnije bizarnim golom ponovo doveo Bešiktaš u vođstvo. Pokazalo se još jednom da je Senegalac najopasniji u nastavku igre, jer statistika kaže da je sedam od deset golova postigao u drugom poluvremenu.

Srpski Genčlerbirligi je doživeo drugi uzastopni poraz na svom terenu, ovoga puta od Rizea 0:2. Domaći tim, za koji su igrali Duško Tošić i Radosav Petrović, dok je Nemanja Tomić sedeo na klupi, završio je meč sa osmoricom igrača u polju. Goso je isključen u 29, a Ćifti i Tosun u drugom, odnosno trećem minutu sudijske nadoknade vremena drugog poluvremena.

Konja Jagoša Vukovića minimalnim rezultatom dobila je Eskišehir Gorana Čaušića.