"Divok Origi"

Divok Origi režirao Lilov blickrig protiv Nanta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.09.14. | 15:51

Liverpulov pozajmljeni igrač postigao gol i asistirao u pobedi svoje ekipe

Divok OrigiOd mnogobrojnih jakih pojačanja Liverpula ovog leta samo je Divok Origi prosleđen na pozajmicu, tačnije vraćen u Lil, a belgijski napadač je pokazao da se nalazi u pravoj sredini za napredak pošto je bio ključni igrač svoje ekipe u pobedi nad Nantom – 2:0.

Ipak, Lil je opet nastavio da kuburi u napadu, a to se pogotovo videlo u prvom poluvremenu kada je glavni kreator igre Marvin Martin samo jednom dodao do Nolana Rua i Origija. Trener Rene Žirar je prodrmao svoju ekipu na poluvremenu i oni bili kao preporođeni u drugom delu utakmice, naročito 19-godišnji Origi.

Belgijanac je prvo pokazao koliko je opasan u vazduhu i u 57. minutu glavom postigao svoj drugi gol u Ligi 1 ove sezone.

Samo tri minuta kasnije napadač je proigrao vršnjaka Markosa Lopesa, a pozajmljeni igrač Mančester Sitija je lagano rešio situaciju jedan na jedan sa golmanom.

To su bila i prva udarca Lila na utakmici, tako da je Žirarov tim barem bio ubojit, mada je ovo deveta zvanična utakmica domaćeg tima na kojoj je došlo 0-2 gola. Mi smo vas i savetovali da gađate ovaj tip u rubrici predlozzi i tipovanja.