"Nejc Pečnik je slavio - Sremci nisu imali razloga"

Donjem Sremu poništen čist gol protiv Crvene zvezde (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 31.10.14. | 09:13

Pomoćni sudija Marko Dimitrijević svirao nepostojeći ofsajd Darka Spalevića i grubo oštetio goste iz Pećinaca

Nejc Pečnik je slavio - Sremci nisu imali razlogaSudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije procenila je da je sudijska trojka na čelu sa Nenadom Đokićem drastično oštetila Donji Srem u meču 10. kola Superlige u kojem je tim iz Pećinaca poražen na gostovanju kod Crvene zvezde sa 0:1.

Preciznije, direktan krivac je pomoćni arbitar Marko Dimitrijević, koji je, kako prenosi dnevni list Sport, u 45. minutu, pri vođstvu Zvezde, singalizirao ofsajd Darka Spalevića. Iskusni napadač Sremaca potom je iz prve loptu plasirao iza leđa Predraga Rajkovića, ali gol nije priznat zbog nepostojećeg ofsajda.

Dimitrijević će zbog kardinalne greške verovatno biti na hlađenju tokom naredna dva kola Superlige. Slaba uteha za Donji Srem.

Sporan detalj, inače, možete da vidi na snimku ispod. Akcija počinje na četiri minuta i 19 sekundi od početka video priloga.

(FOTO: MN Press)

FK Crvena zvezdaDarko Spalevićdonji sremMarko DimitrijevićNenad ĐokićSrbijaSuperliga