""

Dražić sa dva lepa gola odveo Valjadolid u 1/16 finala Kupa kralja (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 12.10.16. | 23:58

Srpski napadač majstorijom u produžecima doneo pobedu nad Tenerifeom

Dejan Dražić je zasijao u Valjadolidu! Srpski napadač na pozajmici iz Selte je večeras oduševio navijače i bio junak Valjadolidovog plasmana u 1/16 finala Kupa kralja.

Drugoligaš sa Zorilje je savladao takođe člana Segunde, Tenerife 3:1 posle produžetaka i plasirao se među 32 učesnika Kupa kralja. Dražić je sa dva gola bio apsolutni heroj pobede.

Postigao je prvi gol za vođstvo domaćih u 79. minutu kada je predriblao golmana i izgledalo je da je rešio pobednika.

Ali samo četiri minuta kasnije je Dijediu doneo izjednačenje Ostrvljanima i ušlo se u produžetke. De Tomas je u 98. minutu opet vratio Valjadolid u vođstvo, da bi Dražić pravom majstorijom u 120. minutu lobovao protivničkog golmana i ubio sve nade Tenerifa.