""
""

Drugi traže mane, ali Inter pobeđuje! Sampa kasno upalila, Ikardi je već sve rešio (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | uto. 24.10.17. | 22:57

Nerazuri su u dosadašnjem toku sezone trpeli dosta kritika zbog nestabilne igre, ali skor od osam pobeda, dva remija i gol razlikom 20:7 deluje impozantno. A u ovom trenutku to je dovoljno za sam vrh tabele – 3:2

Inter je večeras novi lider Serije A i tako će biti makar do sutra uveče, kada svoj meč igra Napoli. Nerazuri su na Đuzepe Meaci savladali Sampdoriju, koja je loše otvorila utakmicu, pa kasnije nije uspela u potpunosti da se vrati u meč, iako je odigrala odlično drugo poluvreme – 3:2 (2:0).

Inter je do još jedne pobede došao na krilima raspucanog Maura Ikardija, koji je došao do cifre od 11 postignutih golova u ovoj sezoni. Odlični Argentinac je u svom stilu postigao drugi i treći gol, dok je mrežu Sampdorije prethodno načeo sve bolji Škrinijar.

Gosti iz Đenove su se u završnici meča potrudili da pokažu da nisu slučajno u samom vrhu tabele. Prvo je David Kovnjacki prilično lukavo savladao Handanovića, a onda je Kvaljareala uneo nemir u domaći tim. Ipak, do kraja je ostalo samo pet minuta, što je bilo premalo da bi se u potpunosti anuliralo vođstvo domaćina i tri osvojena boda.

Nerazuri su u dosadašnjem toku sezone trpeli dosta kritika zbog nestabilne igre, ali skor od osam pobeda, dva remija i gol razlikom 20:7 deluje impozantno. A u ovom trenutku to je dovoljno za sam vrh tabele.