""
""

Dugo nije bilo ovako mirno u Rumuniji (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 11.12.15. | 21:31

Dva remija u prve dve utakmice 22. kola šampionata u zemlji naših istočnih komšija

Neobično mirno veče u rumunskom fudbalu. Bez mnogo golova, preokreta, ali i crvenih kartona u prve dve utakmice 22. kola Lige 1. Targu Mureš je na svom terenu remizirao 1:1 sa KSMS Jašijem.

Ni jednoj, ni drugoj ekipi ovaj rezultat baš i ne odgovara, jer se bore da uhvate korak sa timovima u gornjem delu tabele.

Bojan Golubović je u poslednjim trenucima prvog poluvremena doveo Studente iz Jašija u vođstvo, ali je Jonut Balaur tri minuta pre kraja utakmice spasio domaćina.

U prvoj utakmici 22. kola u derbiju donjeg dela tabele ekipe Konkordije i Temišvara remizirale su 2:2.

Zadovoljnija će ipak biti Konkordija koja je zapravo iščupala bod, pošto je Valentin Lazar u poslednjim minutu utakmice postigao drugi gol za domaćina.

LIGA 1 – 22. kolo:

Konkordija – Poli Temišvar 2:2 (0:1)