""

Eskišehir sa penala do tri boda

Vreme čitanja: 1min | pon. 28.01.13. | 20:19

Veoma važna tri boda za domaćine koji ovom pobedom hitaju ka sredini tabele

Dva crvena kartona bila su potrebna Eskišehiru da bi slomio otpor Ordua u poslednjoj utakmici 19. kola turske Superlig. Na kraju Eškišehir – Orduspor 1:0 golom Nekati Ateša u 87. minutu iz penala.

Domaći tim je bio mnogo bolji rival tokom meča. Doduše u prilog im je išlo i to što je Ordu imao igrača manje od 23.minuta posle drugog žutog kartona Ferhata Oztoruna. Ipak i brojčano nadmoćniji Eskišehir nije uspeo da probije bedem gostiju sve do 87. minuta kada je Ates bio precizan sa bele tačke. U narednom napadu Ordu ostaje sa dva igrača manje jer je Ibrahim Kas napravio faul za drugi žuti karton. Eskišehir trenutno zauzima devetu poziciju sa 25 bodova dok je Ordu 14. na tabeli sa 21 bodom i vrlo blizu zone ispadanja.