""

FCSB udara ritam, Kluž prati (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.11.17. | 21:50

Minimalne pobede liderskog tandema u rumunskoj Ligi 1

FCSB i Kluž nastavljaju trku za lidersku poziciju. S tim da nekadašnji šampion Evrope i dalje ima bod prednosti. FCSB je na svom terenu savladao Konkordiju sa 2:1 u meču 17. kola rumunske Lige 1.

Strelac pobedonosnog gola bio je Harlem Gnoere i to pet minuta pre kraja prvog poluvremena. On se najbolje snašao u gužvi u kaznenom prostoru gostiju i plasirao loptu u mrežu kroz šumu nogu.

Inače, FCSB je poveo u 14. minutu preko Dragoša Nedelkua, ali je samo tri minuta kasnije izjednačujući pogodak za goste dao Andrei Mark.

Fudbaleri Kluža prekinuli su seriju od četiri meča bez pobede pošto su na svom stadionu savladali Poli Jaši sa 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Ciprijan Deak u 62. minutu.

RUMUNIJA 1 - 17. KOLO

Botošani - Voluntari 1:0 (1:0)