""

Filipe Luis je poludeo (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 04.04.17. | 23:20

Još jedan gol Brazilca vredan trijumfa Atletika nad Sosijedadom - 1:0

Zna Atletiko da ga pravo iskušenje čeka tokom vikenda kada gostuje Realu u komšijskom derbiju, pa je još jednu utakmicu u Primeri odigrao na leru, samo da odradi posao.

Sosijedad je bio lagan protivnik za Jorgandžije večeras na "Vinsente Kalderonu", gde je upisan novi trijumf od 1:0. Ponovo je Brazilac Filipe Luis bio zaslužan za slavlje Atletika, kao i pre nekoliko dana obeležio je pobedu golom u 28. minutu koji je bio vredan tri boda.

Imao je Atletiko inicijativu, dobre šanse, ali se nekoliko puta istakao i sjajni golman tima iz San Sebastijana Heronimo Rulji. Argentinac je bio maestralan, pa je svom timu obezbedio podnošljiv poraz posle kojeg se Atletiko odlepio na tri boda prednosti Sevilji na poziciji broj tri.

Viljareal se rehabilitovao posle kiksa kod kuće protiv Eibara u prošlom kolu, i to tako što je pobedio Betis kao gost istovetnim rezultatom - 1:0. Za pogodak odluke pobrinuo se Adrijan početkom drugog poluvremena nakon velike greške odbrane ekipe iz Sevilje.

Darko Brašanac igrao je za Betis do 77. minutu kada ga je zamenio Rajan Donk.