""
""

Fener se mučio i sa igračem više, ali pobedio! Bešiktaš čeka novu šansu... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 16.02.14. | 20:18

Puleni Ersuna Janala ponovo pobegli najbližim pratiocima, iako su ponovo odigrali meč ispod svojih mogućnosti – 2:1

Navijači na stadionu Šukru Saračoglu su ponovo bili na ivici nerava, strepeli gotovo do poslednjeg trenutka meča, ali su se na kraju ipak radovali trijumfu svog Fenerbačea. Izabranici Ersuna Janala savladali su borbenu Kasimpašu na svom terenu sa 2:1, ali im je posao mnogo olakšalo isključenje Kerema Serasa u 57. minutu.

Fener je dominirao tokom celog toka meča, ali je imao velikih problema da načne mrežu rivala. To je pošlo za nogom kapitenu i velikom majstoru Emreu, koji je u 64. minutu uputio neodbranjiv udarac u gol Andresa Isaksona.

Iako su brojčano bili inferiorni gosti su došli do izjednačenja došli u 79. minutu preko rezerviste Sanhariba Malkija, ali to nije previše poremetilo domaćina.

Junak domaćih navijača ove večeri postao je Bekir Irtagun, koji se odlično snašao u petercu Kasimpaše i zakucao loptu u mrežu švedskog čuvara mreže.