""

Galatasaraj ponovo melje (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 03.03.15. | 21:28

Lider turskog šampionata praktično već obezbedio plasman u polufinale kupa

Galatasaraj od početka sezone nije bio u boljoj formi i to je potvrdio i večeras u prvom meču četvrtfinala turskog kupa! Lider šampionata slavio je lako i ubedljivo sa 4:0, čime je praktično već obezbedio prolaz među četiri najbolja tima, gde ga čeka bolji iz susreta Sivas - Kajzeri.

Ekipa Hamze Hamzaoglua bila je dominantna svih 90 minuta protiv drugoligaša, a tome je doprineo i crveni karton koji su gosti zaradili u finišu prvog dela.

Galatasaraj je poveo pogotkom Džemailija u 34. minutu, da bi na 2:0 povisio iz golom iz penala Emre Čolak. Tom jedanaestercu prethodilo isključenje za Serkana. Čolakova "panjenka" sa bele tačke verovatno je i najlepši momenat na susretu...

Manisu je u drugom poluvremenu potpuno dokrajčio Goran Pandev s još dva pogotka. On je mrežu rivala pogađao u 69. i 88. minutu.

(foto: Action Images)