""

Galatasaraj slavi strašnog Podolskog! Preokret 2-1, Muslera kao Nojer (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 02.10.16. | 16:52

Lavovi preokrenuli meč protiv Antalije i slavili s 3:1

U subotu Bešiktaš u nadoknadi vremena, sada Galatasaraj 2-1. Navikli smo već da favoriti u turskom šampionatu preokreću i dobijaju u poslednjim minutima, a heroj pobede Lavova nad Antalijom je Lukaš Podolski koji je dao dva gola za potpun preokret - 3:1.

Nemac je odlično ispratio akciju Brume u 78. minutu, našao se na petercu i iz izgledne situacije nije promašio. Ovo je za njega rutina.

Gosti su vodili od 17. minuta, sve do 67. kada je Inan doneo izjednačenju i nadu Lavovima. Potom je Podolski preuzeo stvar u svoje ruke i doneo mnogo sreće domaćim navijačima. Sve je potvrdio pogotkom u 85. minutu. Sa ova dva pogotka pravi je heroj Lavova sa ovog meča.

Simpatična situacija sa ovog meča bila je i kada je golman Galatasaraja Muslera želeo da spreči kontranapad, pa je istrčao prilično daleko i podsetio na reakcije Manuela Nojera.

A, ako je na ovom meču bilo neizvesno, onda je u Alanji sve bilo jasno kao dan. Bašakšehir je dominirao tokom celog toka duela, Višća je doneo prednost polovinom prvog poluvremena, a onda je u drugom samo odrađen posao čisto da se popravi gol-razlika Bašakšehira - 5:0.