"Huanmi"

Goleada na La Rosaledi: Malaga produžila agoniju Hetafea, Huanmi kao Isko (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.02.15. | 23:43

Napadač na poslednja tri meča Malage postigao isto toliko pogodaka

HuanmiNa La Rosaledi je viđena prava goleada, mreže su se tresle čak pet puta, a na kraju Malaga je vezala i drugu pobedu u Primeri pošto je, posle Barselone, savladala i Hetafe kome nije pomogao ni raspoloženi Vazkez - 3:2.

Huanmi je već u 10. minutu doveo domaćina u vođstvo, te tako vezao i treći uzastopni pogodak za Malagu, što je poslednji put pošlo za nogom Isku 2013. godine. U nastavku meča usledila je prava goleada. Vazkez je uspeo da izjednači u 55, a samo dva minuta kasnije domaćin opet stiže do vođstva zahvaljujući fantastičnom golu Dardera sa distance, kome je asistirao Horte, a potom se 11 minuta kasnije i sam upisao u listu strelaca. Sve što su gosti uspeli da rade do kraja bio je još jedan pogodak Vazkeza u 76. minutu za konačnih 3:2.

Gosti su, inače, pre dva dana postali bez trenera Kikea Sančeza-Floresa, a ta šok terapija im nije donela željeni rezultat da prestanu sa lošom serijom na gostujućim terenima - od sedam mečeva doživeli su čak pet poraza.