""
""

Granada prekinula crnu seriju, Bilbao nemoćan van svog terena

Vreme čitanja: 1min | pon. 30.09.13. | 23:55

Andalužani slavili 2:0 golovima marokanskog napadača i naneli Baksijcima treći uzastopni poraz van njihovog terena

Atletik Bilbao briljira na svom terenu, ali u gostima ne može da „odbije pera“ rivalima. Večeras su doživeli treći uzastopni poraz van svog terena u Primeri, a ovog puta lekciju im je očitala skromna Granada (2:0).

Tim koji pet kola nije znao za pobedu je konačno osvojio tri boda. Junak pobede je bio marokanski napadač Jusuf El Arabi koji je postigao oba gola. Vrata trijumfa je otvorio pogotkom sa bele tačke u 53. minutu da bi sedam minuta kasnije rešio sve dileme oko pobednika kada je posle kornera udarcem glavom zatresao mrežu gostiju iz Baskije.

Zanimljivo, bila je ovo šesta uzastopna utakmica Granade na kojoj nije palo više od dva gola.