Hadžijev mali vodi Vitorul ka Evropi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.04.18. | 19:14

Aktuelni šampion relativno lako slavio na gostovanju kod Poli Jašija

Vitorul uspešno nastavlja trku za novi izlazak na evropsku scenu.  Hadžijevi klinci su u gostima pobedili Poli Jaši sa 2:0 u četvrtom kolu plej-ofa rumunskog šampionata i prišli na dva boda zaostatka trećeplasiranoj Univerzitatei iz Krajove.

Aktuelni šampion Rumunije je tek u drugom poluvremenu uspeo da slomi otpor Jašija koji je večeras upisao peti poraz zaredom.

Otpor domaće ekipe konačno je slomio Mihaj Vodut u 59. minutu, a sve dileme oko pobednika otklonio je kapiten Janis Hadži četiri minuta pre kraja utakmice.

Vitorulu je ovo bila druga uzastopna pobeda u plej-ofa i potvrdio je na taj način da u samoj završnici sezone podiže formu. Baš kada ja najpotrebnije.

Usput, pokazalo se i da je ekipa iz Jašija u poslednje vreme redovna mušterija Hadžijevom klubu jer joj ovo bio četvrti uzastopni poraz u međusobnim duelima.