""
""

Hajrović rasplakao navijače Paderborna, Verder osvojio bod u finišu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 26.04.15. | 17:26

Maštali su navijači Paderborna o pobedi protiv Verdera, bili su njihovi ljubimci blizu tog cilja, ali je na kraju Izet Hajrović srušio njihov san i doneo bod (2:2) timu iz Bremena u utakmici 30. kola nemačke Bundeslige.

Ekipa Paderborna bi sa pobedom nad Verderom konačno pobegla iz opasne zone, ali jednostavno domaći igrači nisu imali dovoljno koncentracije i snage da sačuvaju tri boda.

Ništa nije vredelo Paderbornu ni to što je veoma brzo, za samo dva minuta došao do vođstva od 2:0 i što su Mario Vrančić i Moric Stopelkamp postigli lepe golove.

U tom periodu igre domaćim navijačima delovalo je da će Paderborn relativno lako doći do sedme prvenstvene pobede, a druge u tri poslednje utakmice u Bundesligi.

Na njihovu žalost, na ovoj utakmici pitali su se i fudbaleri Verdera, nekadašnjeg šampiona nemačke i redovnog učesnika evrokupova. U smiraj prvog poluvremena David Selke je smanjio zaostatak Verdera i uneo nemir u redove domaćina.

U nastavku utakmice sve je mirisalo na to da će Verder uspeti da postigne još jedan gol, a u 76. minutu to je pošlo za rukom Izetu Hajroviću.

Stvari su postojale još gore po Paderborn u 79. minutu, kada je drugi žuti karton zaradio Mihael Hajnlot, ali je domaćin nekako ipak uspeo da sačuva bod.