""
""

Hamburgu pobeda ostala na prečki (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 29.11.13. | 22:41

Volfsburg izdržao nalete gostiju sa severa i zabeležio prvi remi pred svojim navijačima (1:1)

Volfsburg je zaustavljen u silovitom prodoru ka vrhu tabele Bundeslige. Doduše, Vukovi su osvojili bod protiv Hamburga, ali su propustili priliku da se izjednače sa Menhengladbahom na četvrtoj poziciji, pošto su zabeležili prvi remi na Volksvagen areni – 1:1.

I još mogu da pevaju zbog takvog rezultata, jer su gosti iz najveće nemačke luke bili bolji rival i imali zrelije šanse. A prvi su i poveli pogotkom mladog Turčina Hakana Čalanoglua (19), da bi poen domaćinu sačuvao Rikardo Rodrigez iz prestrogo dosuđenog jedanaesterca.

Hamburg je imao inicijativu i zrelije šanse, pa je Lasoga u drugom poluvremenu propustio jedan zicer, a udarac Hrvata Ive Iličevića završio je na prečki.

Za Zelene je svih 90 minuta na poziciji zadnjeg veznog odigrao srpski internacionalac Slobodan Medojević.