"Betis može da proslavi"

Hoakin je klasa (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 18.12.17. | 23:03

Betis posle dva meseca, Malaga u četvrtak za goli život

Betis može da proslaviRutinski, kao da je igrao tim koji se bori za Evropu. Ali nije bilo toliko do Betisovog kvaliteta, koliko do Malaginog neznanja. Verdiblankosi su upisali pobedu sa komfornih 2:0, a trebalo je da bude i 3:0 da su sudije primetile da je šut veterana Hoakina iz slobodnog udarca prešao gol liniju pre no što je golman domaćeg tima izbio loptu napolje.

Neće se niko srditi, jer su gosti iz Sevilje u malom derbiju Andaluzije prekinuli dvomesečni post bez pobede u Primeri. Hoakin je potpisao pobedu.

U 24. minutu je spojio sa golom Serhija Leona i upisao svoju 81. asistenciju u Ligi 1. U 21. veku samo je Ćavi Ernandez sa 94 bio kreativniji od Hoakina. Majstori. Obojica. Iako su odavno prešli zenit.

Sve nade domaćeg tima raspršile su se u 50. minutu kada je Viktor Kamarasa postigao i drugi gol za Betis. Već u 61. minutu postalo je jasno da od povratka Malage nema ništa pošto je Adrijan tada zaradio crveni karton.

U četvrtak Malaga gostuje kod Alavesa. Ako zaista misli da opstane u Primeri ne bi smela da izgubi.