""
""

Hrvat Santini uzalud pucao rafalom! Kaen sa igračem više prosuo dva gola viška (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 02.12.16. | 23:17

Buran meč i na kraju remi između Kaena i Dižona -3:3

Bez pobede je Kaen još od 6.novembra kada je šokirao Nicu. A kada večeras taj tim nije pobedio ne znamo kada će. Vrlo lako bi na kraju sezone, pošto im  se smeši borba za opstanak, u Kaenu mogli da se prisećaju duela sa Dižonom u okviru 16.kola. Imali su igrača više, dva gola prednosti na poluvremenu, ali su na kraju morali da se zadovolje mrvom – 3:3.

Imalo je šta da se vidi večeras u Kaenu. Šest golova, preokreti, brdo žutih i jedan crveni karton. I na kraju tužan rasplet za domaćina i hrvatskog napadača u redovima Kaena Ivana Santinija. Činilo se da će nekadašnji član Standarda biti prva zvezda duela protiv Dižona. Postigao je dva gola u prvom poluvremenu i doneo veliki kapital Kaenu.

Međutim, nešto je u nastavku pošlo po zlu za igrače Kaena. Pomisli su da mogu rutinski da privedu posao kraju, zaboravivši da neamju taj kvalitet. Dižon je preko Dionija smanjio prednost da bi košmarnu noć za domaćina autogolom potvrdio Jahija.