""
""

I Čarli Adam postade veliki majstor! Junajted je pao na niske grane... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.02.14. | 17:56

Bivši igrač Liverpula postigao dva pogotka i bacio Crvene đavole u potpunu agoniju – 2:1

Dočekao je Čarli Adam svojih pet minuta da pokaže kakvu levicu ima, a nije mogao da bira bolji trenutak od ovoga! Bivši igrač Liverpula, postigao je dva pogotka sa velike udaljenosti i naneo Crvenim đavolima osmi poraz u ovoj sezoni – 2:1 (1:0).

Ovo je bio prvi trijumf Stouka još od 1984. godine, nakon kojeg je ispao iz lige.

Adam je kod prvog pogotka imao dosta sreće, pošto je nakon njegovog udarca lopta pogodila Kerika i matirala nesrećnog De Heu, za 1:0 nakon prvih 45 minuta.

Nadu u potpuni preokret gostima je vratio Robin van Persi u drugom minutu nastavka, ali je samo pet minuta kasnije Čarli Adam sa ivice šesnaesterca ubio pauka na junajtedovom golu.

Velike preokrete u ovom kolu kreirali su Everton i Kardif, koji su u nastavku meča stigli do trijumfa nad Aston Vilom i Noričom (2:1), ali je kratikih rukava u Halu ostao Totenhem (1:1).

Karamele su do pobede stigle u poslednjih 16 minuta, pošto je Aston Vila vodila još od 34. pogotkom Bakune.

Ipak, puleni Roberta Martineza su prvo došli do izjednačenje preko Nejsmita u 74. minutu, a odna je 11 minuta kasnije iz slobodnog udarca Kevin Miralas iz fenomenalnog slobodnog udarca doneo veliki trijumf svom timu.

Kardif je gubio još od petog minuta, kada Snodgras doveo Kanarince u prednost, ali su domaći za samo dva minuta, u 49. i 50. golovima Belamija i Kenvajna Džonsa potpuno preokrenuli rezultat. Treba napomenuti da je prvi pogodak Belamiju namestio Zaha, kojem je ovao, kao i Džonsu bio debi u dresu Velšana.