""

Igokea se sladila u Skoplju

Vreme čitanja: 1min | sre. 05.10.16. | 22:25

Tim iz Aleksandrovca savladao Karpoš Sokoli - 84:79

Košarkaši Igokee upisali su prvu pobedu u Jadranskoj ligi, pošto su na gostovanju u Skoplju savladali Karpoš Sokoli rezultatom 84:79 (26:18, 21:14, 20:22, 17:25).

Gosti iz Aleksandrovca imali su kontrolu utakmice u svojim rukama od prvog do poslednjeg minuta, a konačni ishod mogao je da bude i daleko ubedljiviji u korist ekipe Dragana Bajića, da nije bilo manjeg opuštanja u drugom poluvremenu.

Najefikasniji igrač u pobedničkom sastavu bio je Vuk Radivojević sa 19 poena, Džejms Artur Robinson je imao 16 koševa, te sedam skokova i četiri asistencije. Brendon Fortenberi je dodao 15, a Strahinja Mićović 13 poena. Kod domaćina Dragan Labović imao je skupio 22 poena i pet uhvaćenih lopti, dok je Kendrik Peri imao 18 poena, šest skokova i pet asistencija.