""
""

Interu se manta! Strašna Atalanta slavila na Meaci! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.04.13. | 22:50

Neroazuri u 61. minutu vodili sa 3:1, ali je German Denis od 65. do 77. minuta postigli tri gola slavili sa 4:3

Novi šok na Meaci! Inter je izgubio veoma važan meč na svom terenu od Atalante (4:3) i praktično se oprostio od šampinske titule.

Prosto je neverovatan način na koji su izabranici Andree Stramaćonija uspeli da izgube bodove u ovoj utakmici. Inter je poveo golom Tomaza Rokija u 44. minutu, dok je u 61. imao velikih 3:1 na svom kontu, zahvaljujući pogocima Rikija Alvareza.

Ipak, Atalanta je sa druge strane imala veoma raspoloženog Germana Denisa, koji je između 65. i  77. minuta postigao het-trik i doneo veliki trijumf svojoj ekipi, koja je praktično osigurala opstanak u elitnom rangu.

Vrhunac nemoći Intera dokazan je u trećem minutu nadoknade, kada je Ranokija sa pola metra promašio prazan gol ekipe iz Bergama i ostavio u čudu domaću publiku.

Napoli je sve bliži overi direktnog plasmana u Ligu šampiona. Napolitanci su na svom terenu veoma lako savladali Đenovu sa 2:0, golovima Pandeva i Džemailija.