"Antoni Janarili u skoku"

Italijanski Gubio zbog golmana nije izgubio: Dao gol u poslednjem minutu meča (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 07.01.15. | 11:06

Antoni Janarili mora da je gledao Ameliju protiv Partizana

Antoni Janarili u skokuU italijanskim nižim ligama gotovo da ne prođe mesec dana, a da neki golman ne postigne gol.

Neverovatna drama viđena je na meču četvrtog ranga između Gubija i Groseta. Gosti su vodili sa 1:0, a u 91. minutu lopta je izašla u korner.

Tada je golman domaćeg tima Antoni Janarili odlučio da se pridruži svom napadu, a ispostavilo se da je to bila sjajna novogodišnja odluka. Isplatili su se golmanski treninzi na kojima se vežba odraz, pošto je skočio iznad svih i savladao svog kolegu na golu Groseta.

Uživajte u fantastičnom momentu inspiracije dvadesetčetvorogodišnjeg čuvara mreže, koji je danas mnogo poznatiji širokoj fudbalskoj javnosti nego juče.

(FOTO: Youtube screenshot)