"Jokanović"

Jokanovićev Votford slavio u finišu, Dmitrović primio tri komada od Midlsbroa

Vreme čitanja: 2min | sub. 07.02.15. | 18:16

Sigurne pobede Bornmauta i Derbija koji i dalje dele prvu poziciju u Čempionšipu

JokanovićVotford Slaviše Jokanovića jedva je pobedio Blekburn sa 1:0 i vratio se na šestu poziciju koja donosi plej-of za Premijerligu, Miloš Veljković se povredio sredinom prvog poluvremena, a Marko Dmitrović primio tri komada u porazu Čarltona na gostovanju Midlsbrou od 1:3, Nikola Žigić i Birmingem uspeli su da iščupaju bod protiv Fulama - 1:1, dok su nova tri boda osvojili Bornmaut i Derbi, tako da dele prvo mesto posle odigranog 29. kola Čempionšipa.

Jokanović, posle poraza od Bornmauta, vratio se na pobednički kolosek. Votford se mučio sa Blekburnom, a muke je prekratio Igalo sedam minuta pre kraja meča. Agonija Čarltona se nastavlja. Stigli su i do 12. meča bez pobede. Golman mlade reprezentacije Srbije Marko Dmitrović je prethodna dva meča uspeo da izbori remi, ali Midlsbro je podesio nišanske sprave i sa tri gola vezao četvrti uzastopni trijumf i sačuvao treću poziciji na tabeli.

Birmingem je stigao do trećeg vezanog remija, ovoga puta protiv Fulama, a Nikola Žigić je ušao u igru u poslednjih sedam minuta.

Norič je zakucao Blekpul za dno tabele - 4:0. Blistao je Huper koji je postigao het-trik.