Juventusu poništen gol u četvrtom minutu! VAR se nije ni gledao... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 12.03.19. | 21:12

Pritisak od starta...

Tenzija u Torinu može da se seče nožem, Juventus je krenuo na sve ili ništa protiv Ateltika u pokupšaju da nadoknadi 0:2 iz Madrida.

Juve je od prvog minuta napravio ogroman pritisak na Madriđane, a već u četvrtom minutu se zatresla meža Jana Oblaka na opšte oduševljenje Juventina. Međutim, radost je kratko trajala, sudija Bjorn Kujpers je prilično brzo i autoritativno reagovao i poništio gol Kjelinija.

Šta se desilo?

Posle kornera za Juventus, Atletikova odbrana je slabo reagovala i lopta je pala ispred Jana Oblaka. On se bacio na nju i došao do nje, ali je naleteo Kristijano Ronaldo i zakucao se u Slovenca kojem je lopta ispala, a Kjelini ju je sproveo u mrežu. Ipak, dovoljno da se Ronaldov kontakt okarakteriše kao faul nad golmanom. Uprkos žustrim protestima domaćih, Kujpers nije ni hteo da gleda VAR. Bio je siguran u svoju odluku. I bio je u pravu. Faul nad golmanom je ipak bio.

(FOTO: reuters)