"Kadu u dresu Šerifa protiv Vojvodine"

Kaduovi projektili lete Moldavijom: Bomba iz slobodnjaka i lob sa 25 metara podigli navijače na noge (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 25.03.15. | 19:47

Odličan početak drugog dela prvenstva za nekadašnjeg veziste Crvene zvezde

Kadu u dresu Šerifa protiv VojvodineU prvom delu sezone samo jedan precizan hitac na 18 utakmica u svim takmičenjima, ali posle pauze izgleda da je Kadu pronašao ključ za sef koji čuvaju golmani u Moldaviji. Nekadašnji vezista Crvene zvezde postigao je dva izvanredna gola za Šerif, koji vodi mrtvu trku sa Dačijom i Milsamijem za titulu šampiona u nekadašnjoj sovjetskoj republici.

Brazilski vezista je nedavno postigao sjajan gol iz slobodnog udarca i tako već u trećem minutu derbija sa Žimbruom utabao put svom timu ka pobedi od 3:0.

Minule nedelje postigao je još jedan pogodak koji je digao publiku na noge, iskoristio je istrčavanje golamana Zarije i lobovao ga sa 25 metara, čime je u desetom minutu nagovestio ubeljdivu pobedu sastava iz Tirapsolja (6:0).

Inale, ovo je druga sezona Kadua u Moldaviji, lane je sa ovom klubom osvojio šampionsku krunu, a ove ima šansu da odbrani trofej, pošto se ekipa iz Tiraspolja trenutno nalazi na deobi prvog mesta.

Kadu je u prvnestvu odigrao 14 mečeva i postigao tri gola.

(FOTO: Star sport)