""

Kakav Briž - strašan Briž! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.10.17. | 16:17

Lider PRO lige ubedljiv protiv Sent Trudena - 4:1

Može Briž jednom da zakaže, ali ne više puta! Lider PRO lige ponovo je uhvatio pobednički kurs, nakon prošlonedeljnog poraza u Genku. Brzo, lako i u ubedljivo Briž je „istresao“ solidni Sent Truden - 4:1.

Kao i u većinu mečeva u ovoj sezoni Klub Briž je bio dominantan. Uživala je domaća publika u brzim  akcijama i golovima. Čak i u 20.minutu, kada je Leger pogotkom glavom izjednačio rezultat pitanje pobednika se nije postavljalo.

Jednostavno igrači Briža su bili neuhvatljivi za rivavale Sent Trudena i stigli do 11.pobede u prvenstvu. Već na poluvremena stvcari su bile postavljene na svoje mesto. Silovit udarac Densvila doneo je Brižu prednost.

Do kraja susreta Briž je samo podebljavao trijumf. Seriju golova nastavio je Vosen iz penala, a upisao se još i Dijabi.