""

Kakav oproštaj Smolova od Krasnodara! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.08.17. | 21:02

Zenit odigrao bez golova protiv Rostova

Kasno pali Krasnodar. Posle eliminacije od Crvene zvezde u Ligi Evrope, ekipa Igora Šalimova pobedila je kod kuće Dinamo iz Moskve sa 2:0 u osmom kolu Premijer lige i makar delimično pokušali da zaleči pomenutu ranu.

A dvostruki strelac za Krasnodar bio je Fjodor Smolov koji se na taj način verovatno oprostio od tog kluba. Trebalo bi uskoro da pređe u redove Zenita iz Sankt Peterburga.

Prvi pogodak Smolov je dao u 27. minutu i to iz lepo izvedenog slobodnog udarca. Dobru partiju sjajni napadač Krasnodara zaokružio je drugim pogotkom u 60. minutu.

To je ekipi Krasnodara bila treća prvenstvena pobeda na domaćem terenu ove sezone.

Vodeći tim lige Zenit kiksnuo je na svom terenu pošto je odigrao bez golova sa Rostovom. Gosti su čak bili opasniji, ali nisu imali sreće da naprave veliko iznenađenje.