Kardifu samo bod na Denu, Vornok kivan na sudije

Vreme čitanja: 2min | pet. 09.02.18. | 23:07

Marko Grujić se ponovo našao u startnoj postavi gostiju, novi debi za domaći tim zabeležio je legendarni Tim Kejhil

Kardif je večera mogao bude na deobi drugog mesta Čempionšipa, ali će prenoćiti na dobi pozicije broj tri, s obzirom da je iz Londona i utakmice sa Milvolom odneo samo jedan bod – 1:1 (1:1).

Ako pitate Nila Vornoka, njegov tim je zaslužio sva ti boda i to ne samo zbog bolje igre, već zbog činjenice da su mu sudije u poslednjim trenucima poništile pogodak. Tada je Bamba pogodio mrežu Arčera, ali je sudija Kid Strud već dosudio faul za goste na ivici kaznenog prostora. Iz tog slobodnog udarca se nije dogodilo ništa. Vornok je imao šta da ispriča sudiji povodom te situacije, prvo je kidisao na četvrton, a nakon meča je “očitao bukvicu” direktno Strudu.

Marko Grujić se ponovo našao u startnoj postavi, a u poslednjih 15 minuta zamenio ga je Greg Halford. Novi debi za domaći tim zabeležio je legendarni Tim Kejhil, koji je u poslednjim trenucima utakmice zamenio strelca jedinog gola za Milvol Lija Gregorija.

Kardif je do vođstva na ovom meču došao još u trećem minutu zahvaljujući Dejvidu Hojletu, ali nije imao snage da sačuva prednost, ali ni da na kraju dođe do nove prednosti koja bi izvesno donela još dva boda Vornokovom timu.