""
""

Klasa, to je Ronaldinjo! Ušao u 84. minutu, dao gol kroz noge, pa golmana stavio na muke, a onda zaplesao sambu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.04.15. | 10:59

Pravom asu dovoljno je tek nekoliko minuta da postigne pogodak...

Možda nije imao ključnu ulogu u pobedi Keretara nad Klub Amerikom u noći između subote i nedelje, ali Ronaldinjo Gaučo po ko zna koji put pokazao je i dokazao jedno - da je klasa koja ni sa godinama ne gubi kvalitet!

Keretaro je razbio Klub Ameriku rezultatom 4:0, a nekada najbolji fudbaler sveta i čovek koji je obeležio jednu zlatnu epohu evropskog i svetskog fudbala bio je dvostruki strelac, upkros tome što je u igru ušao u 84. minutu! Samo dva minuta pošto je nogom zgazio travnatu površinu Ronaldinjo je zalelujao mrežu protivničkog gola posle jednog kontranapada, u kojem je bilo dovoljno samo da postavi nogu na pravo mesto i golmanu loptu provuče kroz noge. Ali, prava majstorija usledila je u nadoknadi vremena, kada je brazilski mađioničar sa ivice šesnaesterca plasirao loptu pored nemoćnog golmana i postavio konačni rezultat utakmice – 4:0.