""

Kluž je i dalje na vrhu, Budesku spasio FCSB (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 21.09.17. | 21:43

Derbi 11. kola Lige završen bez pobednika

Imaće za čim da žale fudbaleri Kluža, iako su posle velikog derbija sa gostujućim FCSB-om ostali usamljeni na vrhu tabele rumunske Lige 1. Derbi okršaj 11. kola završen je bez pobednika - 1:1, a može se reći da su gosti dobro prošli.

Razlog je taj što su oni jurili rezultat, a na kraju ih je poraza spasio Konstantin Budesku golom u 63. minutu. Vodeći pogodak za Železničare iz Kluža postigao je španski napadač Urko Vera u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Aktuelni šampion Vitorul polako ali sigurno je počeo da hvata pravi ritam, makar na svom terenu.

Večeras je bez većih problema izašao na kraj sa ekipom Juventusa iz Bukurešta sa 3:0, a utakmicu je obeležio Kristijan Ganea.

On je postigao prvi gol u 12. minutu, a zatim je namestio sledeća dva. U 73. minutu pogodio je Erik, a pet minuta kasnije i Aleksandru Matan.

RUMUNIJA 1 - 11. KOLO

Voluntari  - Temišvar 1:0 (0:0)