""
""

Kneževi kao gospoda protiv Troa, ludnica u Lorijanu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 20.02.16. | 22:23

Kao retko kad u ovoj sezoni, večeras je u Francuskoj je “prštalo“, golovi su padali na sve strane. Fudbaleri Monaka su na svom terenu savladali Troa sa 3:1 u duelu 27. kola Lige 1, dok je Lorijan u spektakularnom meču bio bolji od Gengana sa 4:3.

Kneževima je večerašnja pobeda bila prva posle dva kiksa, a ukupno 13. u šampionatu. Ako je za utehu, Monako je sada prišao lideru Pari Sen Žermenu na 24 boda zaostatka.

Junak večerašnje pobede bio je dvostruki strelac, argentinski internacionalac Gvido Kariljo koji je protivničku mrežu zatresao u 25. i 38. minutu.

Sve dileme oko pobednika, ako ih je uopšte i bilo rešio je Kilijan Mbape Lotan u poslednjem minutu utakmice.

Na utakmici u Lorijanu navijači su mogli da vide čak sedam pogodaka, a heroj domaćih navijača bio je Rafael Gereiro.

Portugalski reprezentativac je u 90. minutu iz slobodnog udarca poslao pravu strelu u mrežu Gengana.

Ludu utakmicu otvorili su gosti na pravi način sa dva gola Salibura, a onda je na isti način odgovorio fudbaler domaćih Mažid Varis.

LIGA 1 – 27. KOLO

Bordo - Nica 0:0

PSŽ – Rems 4:1 (3:1)