""
""

Kneževi lagano protiv Bastije, iz Monte Karla se vidi Liga šampiona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 02.02.16. | 21:01

Monako se nalazi na putu povratka u Ligu šampiona. Kneževi su večeras na svom terenu savladali Bastiju sa 2:0 u prvoj utakmici 24. kola francuske Lige 1 i učvrstili se na drugoj poziciji na tabeli iza neprikosnovenog Pari Sen Žermena.

Pokazalo se još jednom da Monako voli da igra protiv Bastije, pošto je u prethodnih 12 međusobnih duela doživeo samo jedan poraz.

Ni u večerašnjoj utakmici stvari jednostavno nisu mogle da budu drugačije. Zato što Monako ipak ima znatno kvalitetniju ekipu, ali i zbog toga što je na vreme otvorio rivala.

Tačnije Bastija je sama sebe načela, pošto je kapiten gostiju Fransoa Modesto u 35. minutu, posle kornera Monaka, pogodio mrežu svoje ekipe i to na prilično zanimljiv način.

Tačku na pobedu stavio je portugalski reprezentativac Bernardo Silva golom u 73. minutu i još jednom je pokazao delić talenta zbog kojeg se za njega ozbiljno interesovao Juventus u zimskom prelaznom roku.