""
""

Komedija u Turskoj: Fener pobeđuje, golmani sami guraju loptu u mrežu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.11.16. | 19:14

Fenerbahče holandskog trenera, nama dobro znanog Dika Advokata, ušao je u seriju pobeda. Kanarinci su kao gosti savladali Ahisar sa 3:1 u meču 10. kola Superlige i upisali treći uzastopni trijumf u tom takmičenju, a četvrti ukupno.

Na krilima dobre igra i pobede nad Mančester Junajtedom u četvrtak u Ligi Evrope, Fenerbahče je odigrao kvalitetnu utakmicu i pokazao da ipak hvata kakav-takav ritam.

Raspoloženi Robin van Persi je u 26. minutu iskoristio loše postavljanje odbrane domaće ekipe i doveo Fener u vođstvo.

Da je šest minuta kasnije Ugo Rodaljega iskoristio penal, moguće je da bi ova utakmica otišla u drugom smeru. Ovako, u 65. minutu Atif Šešue je u povisio na 2:0, a treći put mrežu Ahisara zatresao je golman te ekipe Fatih Ozturk u komičnoj situaciji gde mu se lopta izmigoljila posle nesporazuma i otišla preko linije.

Možda bi sada šansu na golu ovog tima konačano opet mogao da dobije bivši čuvar mreže OFK Beograda i Partizana, Milan Lukač.

Rodaljega se u trećem minutu sudijske nadoknade donekle iskupio za promašeni penal, jer je postigao utešni gol za Ahisar.