"Alivodić"

Kvalifikacije za LE (poluvreme): Vojvodina gubi od Trenčina (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 17.07.14. | 18:15

Strelac vodećeg gola za domaćine bio je Simon u 20. minutu

AlivodićFudbaleri Vojvodine, posle prvih 45 minuta prvog meča 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, gube na gostovanju od Trenčina – 0:1. Strelac vodećeg gola za domaćine bio je Simon u 20. minutu.

Slovački predstavnik gotovo da je igrao Viktorije ispred gola Lala i golman Jovanić se zaista nalazio na mukama. Čak 12 udaraca je upućeno ka njemu, od čega su četiri išla u okvir gola, a jedan završio u mreži. S druge strane, evidentno je da su Alivodiću i drugovima još teške noge od napornih priprema, ali je neshvatljivo da su imali samo jedan udarac na gol protivnika, kada je Ivanić pokušao u 21 minutu...

TRENČIN - VOJVODINA 1:0
Strelac: Simon 20.

Trenčin: Volesak, Ramon, Kleščik, Čoglej, Kubik, Baez, Holubek, Mišak, Lobotka, Žairo, Simon

Vojvodina: Jovanić, Pekarić, Nastić, Babić, Alivodić, Puškarić, Poletanović, Radoja, Ivanić, Makarić, Veselinović.

(FOTO: MN Press)