Kvar na reflektoru upropastio drugu Zvedinu proveru na Kipru

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.02.16. | 17:28

Odigrano svega 40 minuta meča sa Volgarom

Ristić

Kvar na reflektoru upropastio je drugu Zvezdinu proveru na Kipru, pa je lider Superlige odigrao svega 40 minuta sa ruskim drugoligašem Volgarom, tokom kojih nije bilo golova.

Tako je ekipa, koju su mahom činili rezervisti, propustila priliku za dokazivanje, pa će šansu morati da potraži nekom drugom prilikom u nastavku priprema.

Zvezda je nastupila u sastavu:  Supić - M. Stojanović, Pavićević, Rendulić, Anđelković - Ristić, Babunski, S. Stojanović - Plavšić, Gavrić - Sikimić.

Tokom 40 minuta igre nije viđeno previše prilika sa obe strane. Crveno-beli su imali nekoliko solidnih prilika preko Pavićevića, Sikimića i na kraju Ristića, ali ipak nije došlo do promene rezultata.

Crvena zvezda je ranije danas savladala litvanski Atlantas nakon preokreta sa 2:1.

(FOTO: Star Sport)