"Fudbaleri Dinama iz Moskve"

Lako je Kokorinu i Kuranjiju kada se voze na Malom biciklu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.11.14. | 13:26

Valbuena za tri minuta dva puta asistirao u pobedi Dinama nad Terekom

Fudbaleri Dinama iz MoskvePut ka vrhu tabele je mnogo lakši i kraći kada u ekipi imaš bicikl, pa makar on bio i Mali bicikl, to znaju u Dinamu iz Moskve pošto je njihov ključni igrač Matje Valbuena dva puta asistirao protiv Tereka za pobedu u derbiju kola – 3:0 (2:0).

Popularni Mali bicikl je to pritom uradio za samo tri minuta prvo je u 29. minutu doturio loptu do Aleksandra Kokorina posle odlične akcije domaće ekipe, a ruski napadač je odlično matirao protivničkog golmana.

Samo tri minuta kasnije Kevin Kuranji je osetio kako je lako davati golove kada igraš sa francuskim maestrom.

Do kraja meča Kuranji se još jednom upisao u strelce, i to u 86. minutu sa bele tačke i to je njegov 50. gol u ruskoj Premijer ligi. Dinamo je sada prestigao Terek na tabeli i to sa utakmicom manje te je tim iz prestonice treći u ligi.