"Gol Lorijana postignut je iz ofsajda"

Lavovi jure ka Ligi šampiona: Lion preživeo i gol iz ofsajda (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 03.04.16. | 22:58

Na stadionu Mostoar - 1:3

Gol Lorijana postignut je iz ofsajdaUh kakav meč u duelu Lorijana i Liona. Gosti koji se bore za mesto koje vodi u Ligu šampiona su imali rezultatski deficit od 36. minuta, ali potpuno nezasluženo jer je domaćin došao u prednost preko Mažida Varisa koji je bio u ofsajdu. Ipak, gosti su posle preokreta u finišu duela slavili s 3:1 i tako napravili veliki korak prema Ligi šampiona.

Pravdu je ispravio Aleksandre Lakazet pogocima u 44. i 84. koji je tako nastavio golgetersku seriju, a možda i najvažniji detalj na meču desio se u 81. minutu kada je Rašid Gezal dao gol za preokret i nagovestio da tri boda idu Lionu.

Ovaj trijumf je izuzetno važan za Lavove koji su četvrtom pobedom u poslednjih pet utakmica došao na treću poziciju koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.Monako, koji je na drugom mestu na tabeli koje direktno vodi u najelitnije takmičenje, sada beži tri boda Lionu.

Očekuje nas velika borba za drugu poziciju do kraja šampionata, tačnije u poslednjih šest kola.

LIGA 1 - 32. KOLO:

Monako - Bordo 1:2 (0:1)