Lion se istresao na Anžeu: Žale i Gezal majstorski ubijali paukove (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.02.16. | 19:00

Gosti savladali najprijatnije iznenađenje sezone sa ubedljivih 3:0

Strelac za Lion: Rašid Gezal

Lion je sa lakoćom kao gost pregazio najprijatnije iznenađenje ovogdišnjeg šampionata Francuske. Ekipa trenera Bruna Ženesioa je bila mnogo bolja od Anžea, a konačnih 3:0 za goste najbolje oslikava dešavanja na terenu.

Istina, Lavovima je bilo lako jer su imali igrača više od 16. minuta kada je isključen Tomas Manjani, a do vođstva na ovom meču stigli su samo tri minuta ranije preko iskusnog Kristofaa Žalea, koji je fantastičnim udarcem matirao golmana domaćih Letejea.

Početna prednost i igrač više uslovili su mirnu igru Liona, a u drugom poluvremenu odmah čim se krenulo s centra Rašid Gezal je na asistenciju strelca prvog gola povisio na 2:0. I mladi fudbaler Liona je sjajno driblao, a potom slično kao i Žale fenomenalnim šutom pogodio mrežu Anžea.

Bio je to trenutak odluke na ovom susretu, desetkovani domaćin nije mogao nikako da se vrati u meč, a mladi Korentin Toliso je u 81. minutu, nakon kombinacije sa Valbuenom, postavio kaonačnih i zasluženih 3:0 za Lion.

LIGA 1 - 25. KOLO

Monako – Nica 1:0 (0:0)