
LUDI TIKET (-), nedelja, 1.280.906 dinara: Bajere, gde baš danas nađe da ukočiš...
Vreme čitanja: 1min | ned. 08.02.26. | 08:00
Tim iz Leverkuzena pokvario sjajan tiket...
Izabrane vesti
2-2&3+
1-1&3+
1-1&3+
2-2&3+
2-2&3+
2-2&3+
1-1&3+
Trebalo je da bude rekem delo, a nije samo zbog Bajera! Tim iz Leverkuzena nije uspeo da savlada Menhengladbah kao gost, pa je prekidom serije pobeda usput osudio na propast majstorski tiket našeg kladioca iz Sente.
Svašta je on pogodio tokom subote. Da će Napoli na gostovanju Đenovi voditi na poluvremenu i slaviti na kraju uz najmanje tri gola na meču, da će isto uraditi i Barselona protiv Majorke, Arsenal protiv Sanderlenda, Crvena zvezda protiv Novog Pazara i pre svih Dortmund protiv Volfzburga. Verovao je i da će Leverkuzen kao gost uspeti do identičnog podviga, sve pošto je Bajer vezao četiri pobede u svim takmičenjima. Međutim, narodski rečeno, nažalost, nije bio ni blizu.
Menhengladbah je poveo rano i sve što je Leverkuzen uspeo je da izjednači pred sam odlazak na odmor. Vremena za preokret nije bilo i već tada je bilo jasno da od milionskog dobitka neće biti ništa. Ali kako je kasnije uhvatio sve parove, usledila je utešna nagrada kroz benefit NAPLATI PROMAŠAJ koja je našem kladiocu na uplatu od 480 dinara donela deset puta veću sumu. Dakle, 4.800 dinara.
.jpg.webp)

.jpg.webp)


.jpg.webp)



.jpg.webp)








