"Movsisjan"

Lukavi Movsisjan gura Spartak u Evropu, Dević razljutio navijače Krila Sovjetov (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 10.05.14. | 20:06

Ural protiv Krasnodara uzeo tri zlatna boda u borbi za opstanak

MovsisjanJura Movsisjan vratio je Spartak iz Moskve na poziciju broj pet koja donosi Ligu Evrope. Reprezentativac Jermenije poslužio se lukavstvom, iskoristio katastrofalnu grešku defanzivca gostiju Sirakova u 31. minutu i postigao svoj 16. pogodak u aktuelnoj sezoni u pobedi nad Amkarom - 1:0.

Moskovljani su prekinuli seriju od tri vezana poraza, ali Movsisjan nije imao priliku da slavi sa najvatrenjim navijačima koji su iz protesta napustili stadion još u 15. minutu.

Klub iz Perma tako je vezao i deveti uzastopni meč bez pobede, a učinak je zaista katastrofalan - četiri remija i pet poraza!

Ural je protiv Kubana iz Krasnodara osvojio tri zlatna boda u borbi da izbegne baraž za ispadanje – 2:1, dok je taj cilj ostao nedostižan za Krila Sovjetov, koja su kod kuće doživela debakl od Rubina – 0:4. Četvrti gol za goste delo je Beograđanina i ukrajinskog reprezentativca Marka Devića. I taj poslednji primljen pogodak izazvao je gnev zbog čega su igrači kluba iz Samare imali veoma neprijatan razgovor sa navijačima...

Terek je pobedio Volgu sa 2:0 i napravio veliki korak ka opstanku.