""
""

Makazice su baš u modi: Derdijok razneo Rize, Galatasaraj na vrhu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.09.16. | 21:40

Eren Derdijok počeo je da isplaćuje svaki od 4.000.000 evra koliko je Galatasaraj letos platio za njega Kasimopaši. Istanbulski lavovi na svom terenu su savladali Rize sa 2:0, a oba gola dao je upravo igrač rođen u Bazelu.

Nije Galatasaraj baš toliko dominirao na ovoj utakmici, mada deluje da je bilo rutinski.

Dobro je počelo za domaćina, Derdijok je u šestom minutu iskoristio asistenciju raspoloženog Veslija Snajdera. I to na kakav način – makazicama sa nekih 12 metara pod porečku

Nije uspevao domaćin do samog finiša utakmice da reši, odnosno “zatvori“ utakmicu. A onda je ponovo na scenu stupio Derdijok i minut pre kraja rešio sve dileme.

Mogao je Galatasaraj i do trećeg gola u sudijskoj nadoknadi vremena, ali Seldžuk Inan nije iskoristio penal.