""
""

Makedonci srušeni u Skadru: Balaj doneo veliko slavlje Albaniji (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 06.09.16. | 15:35

Makedonija je bila na dobrom putu da izdrži pritisak u ovih 15 minuta, ali je po nju bio koban prekid koji je izveo Memušaj, a snalažljivi Balaj iz neposredne blizine savladao skamenjenog Kostadina Zahova - 2:1

Albanija slavi Bekima Balaja, koji je presudio Albaniji u 89. minutu utamice sa Makedonijom ili pretposlednjem minutu nastavljene utakmice u Skadru, koja je protekle noći prekinuta zbog ogromnog nevremena - 2:1 (1:0).

Makedonija je bila na dobrom putu da izdrži pritisak u ovih 15 minuta, ali je po nju bio koban prekid koji je izveo Memušaj, a snalažljivi Balaj iz neposredne blizine glavom savladao skamenjenog Kostadina Zahova.

Za selekciju Igora Angelovskog taj pogodak je predstavljao ogroman šok, a i do kraja utakmice je ostalo isuviše malo vremena da bi došlo do promena rezultata.

Albanci već u narednom kolu 6. oktobra u Lihtenštajnu imaju idealnu priliku da krunišu ovo slavlje i na najbolji mogući način otvore kvalifikacije, dok će Makedonci imati popravni protiv Izraela.