Maksimov oteo bod Bambiju i Armejcima (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.11.15. | 15:00

CSKA nije uspeo da slavi na gostovanju u Mahačkali protiv Anžija (1:1)

Sačuvao bod Anžiju: Ilija Maksimov

Kriza lidera ruskog šampionata CSKA iz Lige šampiona prenela se i u domaće  prvenstvo, pa su se Armejci vratili kući samo sa jednim osvojenim bodom sa gostovanja u Mahačkali - 1:1 (0:1).

A tako je dobro počelo. Već u 10. minutu Kiril Nababkin je na asistenciju Muse sjajno naciljao i pogodio mrežu domaćina udarcem iskosa sa leve strane. Rutinska realizacija fudbalera gostujućeg tima, opustila je Moskovljane, koji su kontrolisali dešavanja na terenu u prvom poluvremenu, ali je domaćin u nastavku kaznio nepažnju odbrane CSKA i uzeo bod.

Abdulavov je sjajno poslao loptu iza leđa odbrane gostiju, defanzivac Moskovljana Vasin izgubio duel sa robusnim Maksimovim, koji je rutinski matirao Akinfejeva za konačnih i pravednih 1:1.

Zoran Tošić nastupio je na ovom meču do 65. minuta, kada ga je zamenio Milanov, dok se u ekipi Anžija od 67. minuta na terenu našao i nekadašnji defanzivac Crvene zvezde Darko Lazić.