"Miču Bačuaji"

Marselj ume samo ludo! Do boda u Tuluzu posle tri crvena i gola u 90. minutu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 23.09.15. | 23:07

Domaći i peti put u samo sedam kola ove sezone ispustili prednost

Miču BačuajiMarsela Bijelsu zvali su Ludak, ali tek kad je Ludak otišao u Marselju su svi - poludeli! Posle nenormalnih scena u susretu sa imenjakom iz Liona i odbeglim sinom Metjuom Valbuenom tim sa Velodroma je u sedmom kolu Lige 1 odigrao još jedan nezaboravan meč u Tuluz. Ni ovaj put nije slavio, ali može da bude zadovoljan sa rezultatom 1:1 s obzirom na to da je u sam finiš meča ušao sa golom zaostatka i igračem više.

Naime, tek što je posle karambola u kaznenom prostoru gostiju Martin Brajtvajt uz dosta sreće pogodio za vođstvo domaćeg tima u igru je ušao Žeremi Mendi. I samo 30 sekundi  kasnije izašao zbog direktnog crvenog kartona?

Delovalo je kao bezizlazna situacija. I verovatno bi bila da preko put nije bio baš Tuluz. Tim koji ima ozbiljan problem sa kontrolom besa. U prvih sedam kola čak petorica igrača Tuluza su dobila crvene kartone. Na dobrom putu da se obori rekord Monpeljea iz sezone 2013/2014 kada su njegovi puleni 14 puta prevremeno morali van terena.

Večeras prvo Žak-Fransis Mubanđe u 84. minutu, pa Stiv Jago u 87. Gostima iz Marselja kao da je neko raspalio šamar i probudio ih iz sna. Usledila je reakcija. U 90. minutu Abdelaziz Barada je proigrao Mičua Bačuajia, a korpuletni Belgijac izbacio čuvara iz orbite, okrenuo se i pogodio za konačnih 1:1.

Tuluz ni peti put ove sezone ne uspeva da dobije uprkos inicijalnom vođstvu.